Versíró verseny Gyulajon

Az idei évben immár harmadszor rendezték meg a Költészet Napja alkalmából a gyulaji Általános Iskola szervezésében az "irodalmi kocsma" című rendezvényüket, amelyre Bodó Imre, múzeumalapító is meghívást kapott.
Csullagné Balogh Edit iskolai könyvtáros versíró versenyre hívta a gyerekeket, akiknek az előre megadott szavakat kellett beilleszteni verseikbe. A pályázatra összesen 35 mű érkezet, amelyek formailag és tartalmilag is megfeleltek a kiírásnak.
A diákok saját maguk adták elő verseiket. A zsűri nagyon nehéz helyzetben volt, hiszen minden mű nagyon egyedire sikeredett.
A Fekete István Kulturális Egyesület vezetője látta el a zsűri elnöki teendőit, aki mindkét korcsoport első három helyezettjének könyvjutalmakat adott át.

Eredmények:

Alsó tagozat: