A szülőmegye ismerte el a több évtizedes tevékenységet

Somogy Polgáraiért Díjat kapott Bodó Imre a Fekete István Kulturális Egyesület elnöke.

Vízkeresztkor csendben ünnepelte Somogy a megyecímer adományozásának 523. évfordulóját, mert a koronavírus-járvány miatt elmaradtak a megyehét programjai. A Megyei Közgyűlés még szeptemberben döntött az elismerések odaítéléséről, így azokat nemrégiben nyilvánosságra hozták. Rangos elismerésnek számít a "Somogy Polgáraiért" Díj, melyet többek között Bodó Imre dombóvári nyugdíjas agrármérnök, helytörténésznek is odaítélt a közgyűlés tagsága.
Bíró Norbert a Somogy Megyei Közgyűlés elnöke megemlékező cikkében kiemelte, hogy a jelenlegi vírushelyzet miatt az elismeréseket egy későbbi időpontban, ünnepélyes keretek között vehetik majd át a kitüntetettek.

Fekete István Kulturális Egyesület