Dr. Morvai Krisztina Dombóváron

"Fekete István és én" rajzpályázat és éves közgyűlés

A Városi Könyvtárral közösen megtartottuk a 21. rajzpályázatunk eredményhirdetését. A pályázatra 16 iskola diákjai 140 rajzot és festményt küldtek be a zsűrinek. Az idei évben 62 pályaművet jutalmaztunk oklevéllel és egy-egy Fekete István könyvvel. Az elismeréseket Ujhelyi Mónika gyermekkönyvtáros és elnökünk adta át a sikeresen pályázó diákoknak. Megköszöntük a 25 felkészítő tanár munkáját is. Ők az oklevél mellé egyesületi kiadványokat kaptak ajándékba. Külön köszönet Deli Orsolyának és a József Attila Általános Iskola Kiskórusának, akik műsorukkal tették meghittebbé a rendezvényt. A Kissler Söröző ajándékát a szokásos csokoládét is kiosztottuk a díjazottaknak és a szereplőknek.
Az eredményhirdetés után megtartottuk a 22. közgyűlésünket is, melynek keretében elfogadtuk a beszámolókat és ismertettük az idei év terveit is. Fekete István íróra Szivek Éva Judit titkár és Szabados István tanár, költő emlékezett.