Dr. Morvai Krisztina Dombóváron

Harmadszor is a Múzeumok majálisán...

A dombóvári "Fekete István" Múzeum ismét bemutatkozik a Nemzeti Múzeum kertjében a Múzeumok majálisán, mely 2011. május 21-22-én kerül megrendezésre.
A sátorban Bodó Imre helytörténész, múzeum- alapító várja majd az érdeklődőket. Fiai: András és Ákos a gyermekfoglalkozásokat / rajzolás, festés, színezés / vezetik. Önköltségi áron kiadványok és képeslapok is rendelkezésre állnak az érdeklődők számára.
A rendezvényt többek között az író unokaöccse, P. Fekete István és a dombóvári helytörténész barátai, illetve az egyesület tagjai: Gálfi Zoltán, Kéri László, Tóth Árpád és Tóth László is meglátogatják. A múzeum sátrának belső felületét a "Fekete István és én" című rajzpályázat díjnyertes képei díszítik majd.

Múzeumok majálisa, 2010, Budapest.