Neves vendégek a "Fekete István" Múzeumban...

Az elmúlt évben Dr. Kiszely István antropológus professzor már látogatást tett Dombóvár város első múzeumában. Most feleségével, Hankó Ildikó biológussal keresték fel a gyűjteményt. Mindketten tisztelik és szeretik nagy magyar írónkat, melyet bizonyít bejegyzésük a múzeum vendégkönyvében:

"A magyar ember mindig is természetszerető volt; ez sugárzik a dombóvári Fekete István Múzeum alkotóinak, gyűjtőinek munkájából. Az egyik legnagyobb magyar író emléke méltó módon megörökítetett Dombóváron. Bogáncs, Kele, Lutra, Vuk... mind várják a látogatókat. Jöjjenek el megnézni!

Hankó Ildikó és Kiszely István"

A látogatás után Dr. Hankó Ildikó A magyar királysírok sorsa címmel tartott előadást Kaposváron mintegy száz fő érdeklődő részvételével.