Dr. Morvai Krisztina Dombóváron

Jubileumi rajzpályázat...

A dombóvári "Fekete István" Kulturális Egyesület és a Városi Könyvtár szervezésében tartották meg a 15. "Fekete István és én" c. rajzpályázat eredményhirdetését.
A könyvtár olvasóterme megtelt diákokkal, szülőkkel és a felkészítő pedagógusokkal.
Bodó Imre elnök köszöntője után a Belvárosi Általános Iskola Niklai Ferencné tanárnő által felkészített 3/b osztályos tanulói emlékeztek Fekete István íróra.
A pályázatra 16 iskolából 193 rajz és festmény érkezett a szakemberekből álló zsűri elé.
Az eredményhirdetés alkalmával 44 gyermeknek adott át, az egyesület nevében Bodó Imre okleveleket és egy-egy Fekete István által írott könyvet. Céljuk ezzel az ifjúság olvasóvá nevelése és felhívni a tehetséges gyermekekre a figyelmet, illetve a környezet megóvása.