Készül az egyesület évkönyve

Ahogyan az elmúlt évben, úgy az ideiben sem tudta teljesíteni a küldetésében meghatározott célokat a Fekete István Kulturális Egyesület. A koronavírus-járvány miatt elmaradt a gyerekek számára népszerű rajzpályázatunk meghirdetése, a szokásos "Fekete István nyomában "címszó alatt futó kirándulásaink, a közgyűléseinken való személyes találkozások és eszmecserék is. Egyedül az emlékkönyvünk megjelentetése teljesülhet eddig a 2021-es évben. A 2020-as év, a járvány ellenére programokban, teendőkben is gazdagnak bizonyult.
A segítőknek (Szívek Éva Judit titkár, Égly Csaba szerkesztő és Bodó Ákos fotós) köszönhetően az emlékkönyv készül és hamarosan nyomdába is kerülhet. Egyesületünk elnöksége bízik abban, hogy az ősz folyamán az elmaradt zirci- mosonmagyaróvári kirándulásunk megvalósulhat.