Dr. Morvai Krisztina Dombóváron

Érettségire készülő diákok a "Fekete István" Múzeumban...

Évek óta minden évben meglátogatják a "Fekete István" Múzeumot az Ipari Szakképző Iskola és Szakközépiskola érettségire készülő diákjai.
Nagy Roland tanár vezetésével mintegy 25 diák érkezett a Bodó Imre alapító által tartott előadásra. Az elmúlt évben a levelező tagozatosokkal együtt négy osztályt készített fel Bodó Imre helytörténész a vizsgára. Az idei évre még két osztály érkezését jelentette be Nagy Roland magyar szakos tanár.
Ugyancsak évek óta érkeznek diákok Kaposvárról is a Gépipari Szakközépiskolából. Ez az iskola is Fekete Istvánt választotta magyar irodalomból érettségi tételként.
De érkeznek a múzeumba egyetemisták és főiskolások is, akik diplomamunkáikat készítik a múzeumról, illetve Fekete István íróról.

A fotót Tóth István Zsolt készítette.

Vissza a hírekhez           Vissza a főoldalra