Civil Családi napon az Egyesület

Mint egy húsz dombóvári civil szervezet jelezte részvételét a már hagyományossá vált civil napra.
Tóth Gyula Civil tanácsnok és Bódogné Pethes Janka a Civil Tanács elnöke köszöntötte a résztvevőket. Ezután vette kezdetét a főzőverseny, melyre 14 csapat jelentkezett. A gyermekek palacsintát a felnőttek kemencés langallót kóstolhattak. Délelőtt és délután is kulturális rendezvényekkel, bemutatókkal szórakoztatták a megjelenteket.
A főzőverseny eredményhirdetésére 13 órakor került sor. A zsűri tagjai a következők voltak: Kovács József /Attala/, Haraszti László és Bodó Imre. Az ajándékokat és okleveleket Pethes Janka elnök asszony, Bodó Imre zsűri elnök és Révész Enikő civil referens adták át.

Eredmények:
I. Dombó-Dog Kutyás Centrum SE. - vegyespörkölt
II. DÖPTE - vegyes sertés és vadpörkölt
III. Fekete István Kulturális Egyesület és a Galamb és Kisállattenyésztő Egyesület - vegyespörkölt

Különdíj: Nők Dombóváráért Egyesület - lecsósszelet
Ózon Asztma Egyesület - gulyás