Újabb neves múzeumlátogatók

Az idei évben, április 13-án az újdombóvári József Attila Általános Iskolában rendezték meg az V. Buzánszky Jenő műfüves labdarúgó tornát, ahova most neves vendégek is érkeztek Budapestről. A díjátadón jelen volt Dr. Molnár Andrea az Ovi-Sport Közhasznú Alapítvány elnöke, Dr. Lomniczi Zoltán az Aranycsapat Emlékév Testület vezetője és ifj. Buzánszky Jenő. Az eredményhirdetés után a résztvevők megkoszorúzták a Buzánszky Jenő szülőházán elhelyezett emléktáblát. Berki Zsolt szervező felkérésére Bodó Imre helytörténész és a Fekete István Kulturális Egyesület elnöke méltatta az egykori Aranycsapat labdarúgójának játékosát. A délutáni program keretében pedig felkeresték a Fekete István Múzeumot is.