Az ádándi Általános Iskola felvette Fekete István író nevét...

A névadó ünnepségre meghívták Bodó Imrét a dombóvári "Fekete István" Kulturális Egyesület elnökét és a múzeum alapítóját, aki köztudottan az íróhoz hasonlóan a Somogy megyei Göllében született. Először két rendhagyó irodalom órát tartott az 5.-6., majd a 7.-8. osztályos diákok számára. Az előadó meglepődve tapasztalta a gyermekek érdeklődését Fekete István író munkássága iránt.
Edéd után került sor a rajzpályázat eredményhirdetésére és az ünnepélyes névadóra. Az előadók közül többek között Bodó Imre is elmondta, hogy legyenek büszkék Fekete Istvánra, iskolájuk névadójára, mert Tőle csak szeretetet, hitet ,haza-és természetszeretetet tanulhatják, úgy a felnőttek, mint a diákok. Biztatta a diákokat arra,hogy bárhova is kerülnek a nagy világban soha ne felejtsék el iskolájukat és Fekete Istvánt.