Az ötórai tea vendége volt Bodó Imre

A dombóvári Művelődési Ház szervezésében a tavalyi évben indult el a címben megadott beszélgetés sorozat. Az est háziasszonyának, Markovits Magdolna ny. középiskolai tanárnak immár a hetedik vendége volt az agrármérnök, helytörténész, múzeumalapító, aki januárban, a Magyar Kultúra napján Budapesten vehette át a Kultúra Lovagja elismerést.
A beszélgetés során a vendég ismertette életútját, bemutatta családját, a Fekete István Múzeum megvalósítását, a kulturális egyesület megalapítását, helytörténeti és honismereti tevékenységét. Köztudott, hogy Fekete István íróval egy faluban születtek, mely tény meghatározta későbbi életét. De szóba kerültek kitüntetései, elismerései, jövőbeni tervei, szabadidős tevékenysége is. Bemutatta azokat az újságokat, folyóiratokat, amelyekben ma is szívesen publikál. S végül régi fényképeket láthattak az érdeklődők a szülőkről, nagyszülőkről és mai családjáról, illetve szülőfalujáról, Gölléről is.