Berendezték a múzeum negyedik termét

Az elmúlt év decemberében elkészült a Fekete István Múzeum újabb kiállító terme. A napokban megtörtént a vitrinek, tárlók berendezése, köszönhetően Tokai Károly ny. agrármérnök, vadász könyvadományának. A 93 éves mosdósi szakember többek között Széchenyi Zsigmond, Csathó Kálmán, Kittenberger Kálmán, Molnár Gábor, illetve Fekete István író műveit adományozta Bodó Imrének, a múzeum alapítójának. De megtalálhatjuk a somogyi Cséplő József könyveit is, aki levelezésben állott a nagy magyar íróval, Fekete Istvánnal is, így az emlékhely 117 db vadászati szakkönyvvel gazdagodott. Bodó Imre elmondása szerint ezzel a kiállítással méltóképpen csatlakoznak a budapesti Vadászati Világkiállítás programjaihoz.