122 éve született Fekete István író

Mivel az idei nem kerek évforduló, így hivatalos megemlékezést sem Göllében, sem Dombóváron nem tartottunk. Viszont örvendetes az a tény, hogy a médiumok az idén sem felejtették el a nagy magyar írót:
Január 25-én a Duna Televízió Álmok álmodói című műsorában láthattunk egy rövid összefoglalót az íróról, ugyanezen a napon a Tolnatáj Televízió stábja kereste fel a dombóvári emlékhelyet. Este a híradóban láthattunk egy rövid hírt az eseményről. Remélhetőleg a felvétel hosszabb változatát február 1-jén nézhetjük meg a Kaposmenti Magazin című műsorban. A szülőmegye sem feledkezett meg hűséges fiáról: A Kapos Televízió Géniusz c. kulturális magazinja már január 19-én megemlékezett az íróról. Január 28-án pedig Bodó Imre elnök volt a kaposi stúdió vendége, a Korzó magazinban emlékezett Fekete Istvánra. Délután pedig a dombóvári Szívklub 30 fős tagsága tekintette meg a kertvárosi múzeumot.